




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий набір для малювання на 258 предметів у валізці — чудовий подарунок підлітків і дітей.

Комплектація художнього набору
- Різнобарвні воскові крейда.
- Акварельні фарби.
- Товсті маркери.
- Тонкі флакети.
- Кольорові акварельні олівці.
- Палітра для змішування фарб
- Кольорові та прості олівці.
- Пензлик для малювання.
- Гумки та стругачки.
- Кейс-органайзер.
Особливості цього товару Виготовлений з абсолютно безпечних і екологічно чистих матеріалів.
Розвиває дитячу уяву та фантазію.
Сприяє покращенню абстрактного мислення, координації.
Активізує пізнавальну діяльність дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1800 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 53 см |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Кейс |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набори для малювання |
| Вік | Від 3-х років |
| Вимагає обліку терміну придатності | Немає |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 1 490 ₴



