


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот Мега Оптімус Прайм Автобот 50 см W8835A

Оптімус Прайм це іграшка, яка є власним роботом, здатним трансформуватися у фігуру автомобіля, а саме у вигляді автомобіля та Оптимусу Правйма з популярних серій мультфільмів "Трансформери". Ця іграшка дозволяє дітям створювати захоплюючі історії та пригоди, натхненні всесвітом трансформерів. У нього незабутній дизайн, проста система трансформації та безліч можливостей для веселої гри.
Характеристика:
- Високоточна деталізація поверхні іграшки;
- легко провертаються кінцівки автобота;
- потужні аксесуари у вигляді зброї;
- стане родзинкою у вашій колекції іграшок;
- допоможе відтворити всі незабутні та гостросюжетні ігри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина упаковки | 51 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 58 мм |
- Ціна: 2 997 ₴

